Konsola administracyjna

ESET Remote Administrator 3.0

Konsola do centralnej administracji programami ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus

ESET Remote Administrator usprawnia zarządzanie programami ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus dla przedsiębiorstw. Administrator może szybko reagować na zagrożenia, aktualizować bazę sygnatur, generować raporty, instalować i zarządzać rozwiązaniami ESET dzięki centralnej konsoli zarządzania,. ESET Remote Administrator nie obciąża systemu oraz jest wysoce skalowalny w wielowarstwowej strukturze zarządzania. Dzięki temu zarządzanie programami ESET jest proste dla firmy każdej wielkości – od małych firm do dużych przedsiębiorstw.

Zalety:

  • Intuicyjność – prosty interfejs graficzny umożliwia szybki przegląd stanu bezpieczeństwa sieci.
  • Zdalne skanowanie – z konsoli zarządzającej można skanować dyski stacji roboczych i serwerów zarządzanych przez RA w poszukiwaniu zagrożeń – zwiększając zakres bezpieczeństwa.
  • Błyskawiczne dostosowanie konfiguracji klienta – z konsoli zarządzania można szybko i łatwo zdalnie przekonfigurować oprogramowanie antywirusowe, antyspamowe, firewall firmy ESET.
  • Łatwe identyfikowanie niezabezpieczonych komputerów – jedno spojrzenie na konsolę wystarczy, aby zidentyfikować niezabezpieczone komputery w sieci.
  • Zdalna instalacja – Umożliwia przesłanie wszelkich aktualizacji lub nowego oprogramowania zabezpieczającego do dowolnego komputera w sieci w celu zapewnienia pełnej ochrony.
  • Zaawansowany monitoring – w przypadku wykrycia zainfekowanego komputera lub części sieci, zaawansowane narzędzia monitorowania i raportowania szybko zidentyfikują atak i pozwalają na łatwe uporządkowanie sieci.
  • Automatyczna ochrona ThreatSense ® – zaawansowana proaktywna ochrona wsparta tradycyjnymi sygnaturami może być aktualizowana co godzinę.
  • Centralizacja zarządzania – rozwiązania ESET pozwalają na scentralizowane zarządzanie zabezpieczeniem komputerów w sieci i przez to na obniżenie całkowitego kosztu administracji.


Strony WWW

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

od najprostszych stron po rozbudowane portale, skrypty, CMS

Aplikacje

Niemożliwe do realizacji? Nie dla nas!

aplikacje flash, skrypty, programy

Branding

Wiemy jak kreować wizerunek

logo, reklamy, działania marketingowe

Newsletter

najświeższe informacje z GCI

Sklep komputerowy GCI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
do naszego sklepu komputerowego
Suchy Las, ulica Obornicka 149