Sklep komputerowy

Sklep komputerowy prowadzony przez GCI oferuje urządzenia najwyższej klasy. Nasze sprzęty i podzespoły pochodzą od najlepszych producentów komputerowych na rynku . Prowadzimy sprzedaż zarówno na miejscu, w głównej siedzibie GCI (Suchy Las koło Poznania), jak i poprzez internetowy sklep komputerowy. Wiemy, jak ważne są odpowiednie sprzęty i oprogramowanie w życiu codziennym i w każdej firmie. Doradzamy, jakie urządzenia byłyby dla Państwa najlepsze – komputery PC, laptopy oraz właściwie dobrane do nich akcesoria. Inaczej skonfigurowane będą komputery do gier, pracy, oglądania filmów, pisania, domowe. Bierzemy pod uwagę, czemu mają służyć, by doradzić najlepsze zestawy dla Państwa wygody, rozrywki i pracy.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w dzisiejszych czasach jest cena takiego produktu. GCI to tani sklep komputerowy. Wystarczy spojrzeć w naszą ofertę, by przekonać się, jak niewiele dzieli Państwa od zakupu wymarzonego komputera stacjonarnego i sprzętów najnowszej generacji. Proponujemy dogodny dla Państwa system ratalny. Zapewniamy serwisowanie zakupionych urządzeń, a także długoterminową gwarancję na komputery PC, laptopy oraz oprogramowanie i sprzęty peryferyjne. Zainteresowanym proponujemy również nasze szkolenia informatyczne, które pomogą w codziennym korzystaniu z nowoczesnych technologii.

Internetowe sklepy komputerowe stają się coraz powszechniejsze. Powoli każda działalność znajduje swoje odbicie również w sieci. Jest to wygodny sposób na zapoznanie się ze szczegółową ofertą bez konieczności wychodzenia z domu. Przez Internet można obecnie kupić praktycznie wszystko, a także wygodnie zapłacić przelewem. Następnie pozostanie już tylko oczekiwanie na wybrane urządzenia. GCI prowadzi sklep komputerowy, w którym możecie Państwo znaleźć najlepsze zestawy komputerowe w atrakcyjnej cenie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do naszej siedzibie w Suchym Lesie. Można także kontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną.Strony WWW

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

od najprostszych stron po rozbudowane portale, skrypty, CMS

Aplikacje

Niemożliwe do realizacji? Nie dla nas!

aplikacje flash, skrypty, programy

Branding

Wiemy jak kreować wizerunek

logo, reklamy, działania marketingowe

Newsletter

najświeższe informacje z GCI

Sklep komputerowy GCI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
do naszego sklepu komputerowego
Suchy Las, ulica Obornicka 149